Vodafone Fatura Öde - Vodafone Fatura Ödeme

Artık Vodafone Fatura Ödemek çok kolay.

Sıra beklemeden, yürümden, yorulmadan saniyeler içerisinde kredi kartı ile fatura ödeme yapabilirsiniz.

Vodafone Fatura Ödemek için, yukarıdaki menüden Vodafone Fatura Öde butonuna tıklayınız.

Açılan ekrandan fatura ödeme yapılacak Vodafone numarasını ve kredi kartı bilgilerinizi girerek banka onayını bekleyiniz.

Banka onayınızın sonuçlanmasının ardından fatura ödeme işleminiz tamamlanacak ve fatura ödeme yaptığınız vodafone numarasına kısa mesaj ile bildirim yapılacaktır.

fatura ödeme Yaptığınız Vodafone hattınız giden aramalara kısıtlanmış ise fatura ödeme işleminin tamamlanmasının ardından en geç 24 saat içerisinde tüm aramalara açılacaktır.

Sizde Vodafone Fatura Ödeme işleminizi kredi kartı ile sitemizden yapın, sıra beklemeden yorulmadan fatura ödeme kolaylığını yaşayın.

Sizde Hemen Vodafone Fatura Ödemek İçin Tıklayın

 

 

 

 

Nasıl Fatura Öderim ?

Web sitemizde kurulu olan özel yazılım ile aynı anda binlerce kişi güvenli bir şekilde fatura ödemesini yapabilir.

Sitemiz dahilinde güvenli ve rahat bir şekilde Avea, Turkcell, Vodafone faturalı hattınızın faturasını saniyeler içerisinde hiçbir ek masrafınız olmadan ödeyebilirsiniz.​​

Bunun için tek yapmanız gereken şey web sitemizde yer alan menüler dahilinde ödemek istediğiniz faturalar için tercihlerinizi yapabilir ve hemen bu alanda rahat bir şekilde 3D SECURE işlemi ile güvenli bir şekilde fatura tahsilat sistemimiz dahilinde fatura ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Fatura ödeme yaparken kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmaz ve 256 Bit Güvenlik sistemiyle Bankanıza İletilir.

Bankanızdan gelecek onayın ardından Avea Fatura Ödeme, Turkcell Fatura Ödeme yada Vodafone Fatura Ödeme işleminiz saniyeler içerisinde tamamlanarak, fatura ödeme yaptığınız GSM numarasına sms ile bildirim yapılır.