Kredi Kartı ile Fatura Öde - Kredi Kartı ile Fatura Ödeme

Artık Kredi Kartı ile Fatura Ödemek çok kolay.

Sıra beklemeden, yürümden, yorulmadan saniyeler içerisinde kredi kartı ile fatura ödeme yapabilirsiniz.

Faturasını ödemek istediğiniz hat Avea ise; Kredi Kartı ile Avea Fatura Ödemek için, yukarıdaki menüden Avea Fatura Ödeme butonuna tıklayınız.

Turkcell ise; Kredi Kartı ile Turkcell Fatura Ödemek için, yukarıdaki menüden Turkcell Fatura Ödeme butonuna tıklayınız.

Vodafone ise; Kredi Kartı ile Vodafone Fatura Ödemek için, yukarıdaki menüden Vodafone Fatura Ödeme butonuna tıklayınız.

Açılan ekrandan fatura ödeme yapılacak telefon numarasını ve kredi kartı bilgilerinizi girerek banka onayını bekleyiniz

Banka onayının ardından fatura ödeme işleminiz tamamlanacak ve fatura ödeme yaptığınız numaraya kısa mesaj ile bildirim yapılacaktır.

Fatura Ödeme Yaptığınız hattınız giden aramalara kısıtlanmış ise fatura ödeme işleminin tamamlanmasının ardından en geç 24 saat içerisinde tüm aramalara açılacaktır.

 

 

 

 

Nasıl Fatura Öderim ?

Web sitemizde kurulu olan özel yazılım ile aynı anda binlerce kişi güvenli bir şekilde fatura ödemesini yapabilir.

Sitemiz dahilinde güvenli ve rahat bir şekilde Avea, Turkcell, Vodafone faturalı hattınızın faturasını saniyeler içerisinde hiçbir ek masrafınız olmadan ödeyebilirsiniz.​​

Bunun için tek yapmanız gereken şey web sitemizde yer alan menüler dahilinde ödemek istediğiniz faturalar için tercihlerinizi yapabilir ve hemen bu alanda rahat bir şekilde 3D SECURE işlemi ile güvenli bir şekilde fatura tahsilat sistemimiz dahilinde fatura ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Fatura ödeme yaparken kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmaz ve 256 Bit Güvenlik sistemiyle Bankanıza İletilir.

Bankanızdan gelecek onayın ardından Avea Fatura Ödeme, Turkcell Fatura Ödeme yada Vodafone Fatura Ödeme işleminiz saniyeler içerisinde tamamlanarak, fatura ödeme yaptığınız GSM numarasına sms ile bildirim yapılır.